Готуємся до Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 05.05.2016 10:27

4 травня 2016 року в конференц-залі адміністративного будинку районної ради та райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника та голови районної ради Олексія Авраменка відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, де вирішувалися практичні питання проведення місцевих святкових заходів упродовж 6 – 9 травня 2016 року. Відповідні доручення отримали керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, державних установ і організацій, місцевого самоврядування, громадських формувань. Програма заходів буде оприлюднена в місцевих засобах масової інформації.