Громадська організація запрошує а семінар-тренінг!

Дата: 14.08.2019 09:41

Громадська організація «Відкритий світ молоді» (04086, м. Київ, вул. Бакинська. 37-Г, офіс 306, тел..: +38 044-453-73-43, e-mail: svitmolodi@ukr.net ) повідомляє, що з 26 вересня по 03 жовтня 2019 року в рамках культурно-освітньої поїздки до Угорщини, Сербії, Хорватії відбудеться семінар-тренінг «Соціальне партнерство як ефективна форма соціальної взаємодії» (програма додається).
Метою семінару є розгляд ефективних моделей соціального партнерства як нової форми партнерської соціальної взаємодії, його цілей і завдань на сучасному етапі розвитку суспільства, сучасних методів розбудови партнерських стосунків державних органів влади, місцевого самоврядування, соціально-відповідального бізнесу, інститутів громадянського суспільства для надання соціальних послуг.
До участі у семінарі запрошуються представники обласних, районних, міських державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, департаментів (управлінь) соціального захисту населення, освіти, культури, молодіжної політики, охорони здоров’я, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Служб у справах дітей, громадських організацій, інші зацікавлені спеціалісти.
Витрати на проїзд, проживання та харчування передбачаються за рахунок учасників семінару. За більш детальною інформацією та з метою реєстрації звертатися до організаторів заходу за телефонами: 097-718-17-67, 067-449-13-41, 050-334-40-92, 050-311-32-80.