Громадська рада про об’єднання територіальних громад району

Дата: 11.06.2015 11:51

10 червня 2015 року в м. Тульчині відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації з ініціативи її голови – керівника двох районних громадських організацій, підприємця В’ячеслава Бондаря. В засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Микола Підболячний, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник, Тульчинський міський голова Валерій Весняний.

Члени ради розглянули питання об’єднання територіальних громад Тульчинського району на виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»; запровадження касових апаратів для суб’єктів підприємницької діяльності; громадського моніторингу виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки»; виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 року № 234 «Про внесення змін до постанов КМУ від 5 листопада 2008 року № 976 і від 3 листопада 2010 року № 996».

В дискусіях активну участь взяли В.Бондар, В.Марцинюк, О.Носулько, В.Весняний та інші. Питання про варіанти добровільного об’єднання громад району викликало найбільшу зацікавленість учасників зібрання.