Громадські слухання в с.Михайлівка

Дата: 29.12.2018 10:30

Відповідно до Закону України Про стратегічну екологічну оцінку, який вступив в дію 12.10.2018року, об’єкт планованої діяльності, а саме бригада з вирощування курчат-бройлерів № 55 на території Михайлівської сільської ради відноситься до першої категорії видів діяльності та об’єктів і підлягає стратегічній екологічній оцінці (СЕО).
Враховуючи зазначене вище, 27 грудня 2018 року під головуванням начальника відділу містотобудування, архітектури, ЖКГ та інфраструктири РДА Миколи Шевчука, проведено громадські слухання по зазначеному питанню. Проведення консультацій з громадськістю щодо екологічних цілей, та результати оцінки ступеню врахування регіональних екологічних цілей обговорено з громадськістю для того, щоб зібрати зауваження та пропозиції і врахувати їх в документації з СЕО.
Додатково повідомляємо, що Детальний план території для будівництва бригади з вирощування курчат-бройлерів № 55, на території Михайлівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, розроблено відповідно до розпорядження № 296 від 25.09.2017року Тульчинської районної державної адміністрації «Про розроблення детального плану території для будівництва бригади з вирощування курчат-бройлерів №55 на території Михайлівської сільської ради (за межами населеного пункту) Тульчинського району Вінницької області».