Громадські слухання в Тульчинській територіальній громаді

Дата: 22.12.2018 15:28

20 грудня 2018 року в Тульчинській територіальній громаді відбулось громадське слухання щодо обговорення перспективного плану розвитку територіальної громади Тульчинської ОТГ на 2019-2021 роки.
В обговоренні взяли участь міський голова Валерій Весняний, депутати , члени виконкому, керівники структурних підрозділів, представники громадськості.
Проект плану розроблено на виконання доручення Президента України, та сформовано перелік завдань, які потребують нагального вирішення.
До перспективного плану розвитку Тульчинської територіальної громади на 2019-2021 роки включено екологічні проекти та проекти у сфері охорони здоров’я, а саме:
-будівництво другої черги полігону твердих побутових відходів;
- нове будівництво розвідувально -експлуатаційних свердловин та водопроводних мереж;
- комплекса термомодернізація;
- капітальний ремонт та оснащення КНП «Тульчинський ЦПМСД»
Після детального обговорення план перспективного розвитку Тульчинської ОТГ схвалено та затверджено до реалізації на 2019-2021 роки.