Громадяни району активізують політичну діяльність

Дата: 27.08.2015 16:37

Відповідно до Закону України «Про політичні партії в Україні» Тульчинським районним управлінням юстиції зареєстровано організації політичних партій:
  1. Тульчинська районна організація Політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ-УКРОП» - керівник Зелінський Віталій Юзефович.
  2. Тульчинська міська організація Політичної Партії «Громада і закон» - керівник Хлопчик Василь Михайлович.
  3. Тульчинська міська організація Радикальної Партії Олега Ляшка - керівник Продайвода Генадій Миколайович.
  4. Тульчинська районна у Вінницькій області організація політичної партії «ГРОМАДСЬКИЙ РУХ «НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ» - керівник Плешко Іван Петрович.
Також було легалізовано шляхом письмового повідомлення про утворення такі осередки політичних партій:
1. первинний осередок Партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» смт. Шпиків Тульчинського району Вінницької області - керівник Рябченко Т.С.
2. первинний осередок Партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» смт. Кирнасівка Тульчинського району Вінницької області – керівник Гончар О.І.
3. первинний осередок Партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» с. Заозерне Тульчинського району Вінницької області – керівник Басараб О.В.
4. первинний осередок Партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» с. Журавлівка Тульчинського району Вінницької області - керівник Шамрай Н.Д.
5. первинний осередок Партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» с. Торків Тульчинського району Вінницької області - керівник Ткач Н.В.
6. первинний осередок Партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» с. Кинашів Тульчинського району Вінницької області - керівник Грох С.М.
7. Юрківський первинний осередок Аграрної партії України – керівник Соловей В.С.
8. Даньківський первинний осередок Аграрної партії України – керівник Заболотна Т.О.
9. Журавлівський первинний осередок Аграрної партії України – керівник Полішевська С.М.
10. Петрашівський первинний осередок Аграрної партії України – керівник Заболотний С.П.
11. Шпиківський первинний осередок Аграрної партії України – керівник Мандрик Ю.Ю.
12. Печерський первинний осередок Аграрної партії України – керівник Рябченко О.Б.