груповий захід «Відповідальність починається з мене»

Дата: 01.06.2013 15:06

31 травня 2013 року в Тульчинському ветеринарному технікумі зі студентами ІІ курсу був проведений груповий захід «Відповідальність починається з мене». Були присутніми 23 учні (вікова категорія 16-17 років). Захід проводили фахівці із соціальної роботи Тульчинського РЦ СССДМ Грущанський Вадим та Капелюшна Ольга. На сьогоднішній день є актуальною тема вживання алкогольних та тютюнових виробів серед молоді. Згідно статистичних даних ВОЗ, Україна займає перше місце в світі по вживанню алкоголю серед дітей та молоді. 40% дітей в віці від 14 до 18 років уже систематично вживають алкоголь. Також на Україні палить кожен другий восьмикласник. На момент закінчення школи палить уже 60 % учнів. Слід пам’ятати, що регулярне вживання в майбутньому приводить до залежності алкогольної та тютюнової, хвороб. Молодий організм отримує значно більшу шкоду, ніж дорослий. До студентів були доведені основні причини вживання алкоголю та тютюну, основні серед них це:

• доказати свою незалежність від батьків;
  • бути прийнятим в компанію однолітків, якщо ті палять, вживають алкоголь;
  • відчувати себе частиною групи;
  • щоб однолітки відчували потребу в них;
  • можливість розслабитися;
  • відчути себе сміливішим та дорослішим;

Ці причини активно обговорювалися серед студентів: хто підтримав, хто висловлював власну думку. Також були доведені пагубні наслідки для молодого організму при регулярному вживанні алкоголю та тютюну. А саме головне, що кожна дитина є індивідуальністю, і вона завжди має право вибору, і ніхто не може заставити тебе губити свій організм!!!!!

Тульчинський РЦ СССДМ