Х Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад і трудових аграрних об`єднань школярів

Дата: 05.10.2016 17:21

З 28 по 30 вересня 2016 року у Вінниці проходив Х Всеукраїнський
Зліт Учнівських виробничих бригад і трудових аграрних об`єднань школярів, в якому взяли участь делегації з 19 регіонів України.
У « Плеяді» пройшло урочисте відкриття і творчий звіт учнівських виробничих бригад і трудових аграрних об`єднань, ап. Також виставка досягнень юних аграріїв « Тобі, Україно, наші знання та праця1».
Вінниччину представляли вихованці аграрного об`єднання « Паросток» Печерської ЗШ І-ІІІ ст.: Заболотний Назар - учень 11 класу, Задорожна Лілія ( 8 клас), Квасніцький Роман ( 9 клас), Бондар Софія
( 11 клас), Антонюк Вікторія ( 8 клас). Вони презентували свої досягнення у проведенні дослідницької роботи з сільськогосподарськими культурами, вирощеними на шкільній навчально-дослідній земельній ділянці.
Окрасою експозиції була представлена композиція « До гостини до тітоньки Гарбузини».
Керівниками делегації від Тульчинського району були: вчитель біології Фурман І.М., вчитель трудового навчання Шаталюк Г.І., директор Тульчинської РСЮН Мазур М.Л.
Журналісти телеканалу « Віта» та Вінницького державного телебачення фотографували і брали інтерв`ю у юних аграріїв і керівників делегації.
На урочистому відкритті були присутні завідувач відділом сільського господарства Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Пінчук Микола, перший заступник голови обласної ради Щербаківська Людмила, представники Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, Вінницького Національного аграрного університету.
Для учасників зльоту цікаво проведені культурні програми:: екскурсії до музею-садиби Миколи Пирогова, фонтан « Рошен», ознайомлення з містом Вінницею.
29 вересня 2016 року проведено захист науково-дослідницьких робіт з сільськогосподарськими культурами. Вінниччину представляв учень 11 класу Печерської ЗШ І-ІІІ ст. Заболотний Назар. Тема наукової роботи
« Використання малогабаритної сільськогосподарської техніки на полях шкільної НДЗД для поліпшення структури ґрунту та підвищення врожайності культур».
Вихованці Печерської ЗШ І-ІІІ ст. здобули на Х Всеукраїнському зльоті І місце з врученням Дипломів і призів.