Хлібороби Вінниччини активно працюють, закладаючи майбутній урожай

Дата: 08.04.2019 15:03

Про це сьогодні, 8 квітня, під час апаратної наради у голови облдержадміністрації Валерія Коровія повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук.

«На Вінниччині триває посівна кампанія 2019, особливі нарікання чи проблеми відсутні. В сільгоспвиробників області активна і відповідальна фаза робіт – всі працюють у полі», – наголосив посадовець.

Він зауважив, що господарства області посіяли 96400 га площ ранніх зернових та зернобобових культур. Відтак, понад 85% наявних посівних площ вже засіяно. Погодні умови сприятливі, що дає змогу в оптимальні терміни завершити посів ярих ранніх зернових. Крім цього, розпочато посів цукрового буряка, ярого ріпака, соняшнику (ярого ячменю – 67 тис га (92%); пшениці – 7,3 тис га (82%); вівса – 0,76 тис га (81,4%); гороху – 7 тис га (55%). Аграрії активно сіють також кукурудзу –3,86 тис га (1%), соняшник – 24,7 тис га (10%); цукровий буряк – 24,9 тис га (51,6%); просо – 100 га (12%).