І доброта і теплота поєднанні у серці мами

Дата: 19.05.2014 13:35

11 травня Україна відзначила День матері , 15 травня Міжнародний День сім’ї. З цієї нагоди фахівцями Тульчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді були проведені групові заходи в школах району.
10 травня 2014 року в Торківському СБК відбувся святковий концерт, присвячений Дню матері. Було підготовлено кілька художніх дитячих номерів за участю учнів Торківської загальноосвітньої школи.
14 – 15 травня 2014 року в приміщенні Тульчинського районного будинку культури відбувалась виставка дитячих малюнків присвячених Дню матері та Міжнародному Дню сім’ї за результатами проведених заходів. На виставці були представленні роботи учнів молодших класів, а саме: учнів 3-А класу Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст. №2 (класовод Лящ Лариса Володимирівна) та 3-А класу НВК ЗШ І-ІІІ ст. №3 гімназії ім. О. С. Пушкіна (класовод Черкевич Галина Андріївна).
На малюнках дітки зобразили своїх матусь та свої сім’ї. Фарбами, фломастерами та олівцями вони передали своє бачення сім’ї, свої почуття . Щирістю пройнятий кожен штришок, зроблений дитячими ручками.
Також у виставці були представлені, креативно виконані, дерева родоводу, які діти малювали з допомогою батьків.
Проведення заходів такого плану важливі, адже діти мають змогу усвідомити важливість сім’ї в їхньому житті, змалечку засвоювати сімейні цінності, які в подальшому стануть основою фундаменту, з якого кожен з них почне будувати свою сім’ю.