Інформаційно-роз’яснювальна робота щодо використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю

Дата: 03.10.2018 16:54

Головною темою сьогодення є питання детінізації та легалізації заробітної плати, адже від розміру отриманої заробітної плати залежить рівень соціального захисту людини.
Працівниками Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду, зокрема заступником начальника фінансово-економічного відділу Афанащенко Н.М., головним спеціалістом відділу Фенько Л. А. , спільно з головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість, та інших нормативно – правових актів управління Держпраці у Вінницькій області Короленко В.О., провідним спеціалістом – інспектором з праці юридичного відділу Тульчинської міської ради Ільчиком О.С. проведено рейд по інформаційно-роз’яснювальній роботі щодо використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю (розповсюджено буклети та інформаційні листи).
Фахівці відвідали 15 фізичних осіб - підприємців та надали роз’яснення щодо переваг отримання заробітної плати легально. Також, було наголошено на можливість отримання інформації через ВЕБ–портал електронних послуг Пенсійного фонду України.