Інноваційні проекти в освіті

Дата: 19.11.2013 09:32

15 листопада 2013 року на базі Кирнасівської ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар учителів початкових класів на тему: «Роль проектної діяльності у творчому зростанні учасників навчально – виховного процесу». Директор школи Дерун Т.В. та заступник директора з навчально – виховної роботи Паламарчук К.О. ознайомили учасників з системою роботи школи по впровадженню проектних технологій в початковій ланці освіти. У слайдовій презентації представила свій досвід роботи вчитель 2 – А класу Мельник Г.М. на тему: «Педагогічні інновації в початковій школі». З теоретичними відомостями щодо проектної діяльності виступила вчитель початкових класів Лещик Н.І. Всі вчителі початкових класів разом з дітьми продемонстрували проект «Лялька –улюблена іграшка». Під час семінару в школі діяла виставка дитячих ляльок та пройшов майстер – клас по виготовлення ляльок – оберегів.