IX Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні»

Дата: 16.10.2018 14:55

За інформацією Асоціації українського бізнесу в Польщі 15 листопада 2018 року у Києві відбудеться IX Міжнародний форум «День польського бізнесу в Україні».
Тематика заходу буде присвячена питанням польсько-української економічної співпраці, спільним проектам в галузі енергетики та енергозбереження, розвитку транспортної інфраструктури.
Захід буде проведено за участі представників державних установ, місцевих органів влади, спеціальних економічних зон Польщі, а також представників бізнес-снільноти Польщі та України.
Цьогорічний форум традиційно відбудеться за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні.
Організаторами заходу виступають Асоціація українського бізнесу в Польщі, Юридична Група EUCON, Конфедерація Роботодавців Lewiatan. Співорганізатори - Міжнародне товариство польських підприємців в Україні та Польське Агентство Інвестицій та Торгівлі.
Серед гостей форуму очікуються підприємці з України та Польщі, які зацікавлені у бізнес-співпраці між двома державами, мають ідеї щодо реалізації спільних проектів та потребують фінансової підтримки для запуску власних стартапів.
Тому, якщо Ви зацікавлені в пошуку бізнес-партнерів або інвесторів для свого проекту/стартапу, маєте намір вийти на ринки Європи, але не знаєте з чого почати, даний захід саме для Вас!
Контактна особа в Польщі – Інга Лівандовська, events@euconpl.eu, тел. +48 577 077 287.
Контактна особа в Україні – Олена Вакулік, events@eucon.ua, тел. +380(44)2380944.
Реєстрація: http://eucon.ua/forum9pbd/