Єдиний соціальний внесок

Дата: 04.02.2019 11:45

Із внесенням змін до законодавства про пенсійне забезпечення вагомого значення набув страховий стаж. Саме наявність необхідних років страхового стажу визначає право особи на пенсійне забезпечення. Страховий стаж це період, за який сплачувались внески на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, у розмірі не менше мінімального.

Для зарахування фізичним особам-підприємцям повного місяця до страхового стажу необхідно сплачувати ЄСВ в сумі, не меншій мінімального страхового внеску, а також не забути подати річну звітність про нарахування ЄСВ.

Вкотре наголошуємо, що період, за який наявна заборгованість з єдиного соціального внеску, не буде зарахованим до страхового стажу до повного погашення боргу.

Шановні підприємці та юридичні особи, в яких наявний борг зі сплати ЄСВ - сплатіть свої борги!!! Зробіть правильну " інвестицію" в своє майбутнє та майбутнє найманих працівників, що працювали у вас!!!