Єдність нам потрібна понад усе!

Дата: 26.01.2015 08:54

23 січня 2015 року в Тульчинській районній бібліотеці відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Єдина і неподільна Україна» з нагоди Дня Соборності України та 96-ї річниці підписання Акта злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки (1919 р.).

В заході взяли участь голова райдержадміністрації Микола Підболячний, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник, начальник організаційного відділу районної ради Віталій Вільчинський, начальник відділу культури райдержадміністрації Катерина Третьякова, представники навчально-виховних закладів міста, громадських, волонтерських організацій, політичних партій, місцевих засобів масової інформації, працівники райдержадміністрації, бібліотеки тощо.

Виступаючи перед присутніми, голова райдержадміністрації М.Підболячний нагадав про історичні витоки Дня Соборності, привітав усіх з цим важливим державним святом, наголосив на готовності співпрацювати зі всіма зацікавленими об’єднаннями громадян в інтересах громади району. В свою чергу, представники громадсько-партійного активу району (О.Онищенко, В.Сметанський, Р.Чорнописький, В.Марценюк, А.Новіков) звернули увагу керівника району на ряд проблем, вирішення яких вимагає консолідованих дій влади і громади.

Гарні тематичні мистецькі твори (пісні, поезія, реферат) запропонували учасникам зібрання учні навчальних закладів міста. Відбувся коментований перегляд нової літератури на тему: «Ти одна і неподільна, Україно моя вільна!». Учасники «круглого столу» завершили захід колективним виконанням Державного Гімну України і поклали корзину квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку.