Юнаки йдуть служити до Збройних Сил України

Дата: 05.05.2016 15:38

5 травня 2016 року в Тульчинській дитячій музичній школі відбулись урочисті проводи призовників району до лав Збройних Сил України за участю керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, начальнка відділення персоналу Вінницького обласного військового комісаріату майора Дмитра Кіфорука, військового комісара районного військового комісаріату Дмитра Слободянюка, міського голови Валерія Весняного, священників УПЦ, УПЦ – КП, сільських, селищних голів, батьків призовників, працівників райдержадміністрації, представників районних ЗМІ, громадськості, старшокласників міських шкіл, ліцеїстів школи – інтернат.

На урочистостях виступили керівник апарату райдержадміністрації Т.Найда, військовий комісар РВК Д.Слободянюк, священики. Виступаючі побажали майбутнім захисникам Вітчизни міцного здоров’я, успішної служби, мирного неба, Господнього благословіння.

Сільські, селищні, міський голови вручили призовникам пам’ятні подарунки. Для учасників урочистостей працівниками районного будинку культури підготовлено тематичну концертну програму.