Юні таланти Тульчинщини

Дата: 20.05.2014 15:55

17 травня на ІІІ заключному турі конкурсу «Подільська весна 2014» у Вінницькому училищі культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича 12 учнів захищали честь Тульчинської ДМШ .
Виступи оцінювало поважне журі, яке складалось із ведучих викладачів Вінницького училища культури і мистецтв ім.. М. Д. Леонтовича. Журі відмітило гарний професійний рівень підбору програм, який відповідає вимогам конкурсу. Особливо сподобались їм виступи учнів Тульчинської ДМШ, які показали гарну техніку, тонке відчуття стилю, а також уміння донести до слухача своє мистецтво.
Четверо із них вибороли перемогу : 2-ге місце - Звольський Микола - 6 клас домри (викладач Гаврилишина Т. В.), 3-тє місце - Якобець Яна – 5 клас фортепіано (викладач Кіріченко А. О.), 3-тє місце Пояркін Ігнатій - 8 клас баяна (викладач Стопчатий В. П.), 3-тє місце Подолян Марія -5 клас бандури (викладач Литвинчук Г. Г.) .
Всі інші учні були нагороджені Подяками обласного управління культури за високий виконавський рівень: Михайловський Олександр - 8 клас фортепіано (викладач Ковальчук В. М.), Космач Дарія - 7 клас фортепіано (викладач Кіріченко А. О.), Румянцева Анастасія - 6 клас скрипки (викладач Левченко В. Ф.), Майстер Ольга – 6 клас домри (викладач Гаврилишина Т. В.), Левченко Руслан – 5 клас домри (викладач Гаврилишина Т. В.), Дейнека Максим – 5 клас гітари (викладач Гаврилишина Т. В.), Семенюк В’ячеслав – 6 клас гітари (викладач Марунько І. М.), Подолян Павло - 5 клас кларнета і саксофона (викладач Пересунько В. М.)
Висловлюємо щиру подяку та вітаємо учасників, їх батьків, керівників та педагогів з перемогою та бажаємо нових звершень.