Юні тульчинці здійснили «Подорож у дитячий світ»

Дата: 18.11.2016 10:04

На виконання листа Вінницької облдержадміністрації від 14.11.2016 року № 01 – 904 під патронатом голови Вінницької облдержадміністрації валерія Коровія, 17 листопада 2016 року 38 діток із числа пільгової категорії Тульчинського району було запрошено до «Подорожі у дитячий світ». Так, розважальний дитячий центр «Ігроманія» приймав дітей із багатодітних родин та діток, батьки яких є учасниками АТО, дітей з обмеженими функціональними можливостями.

Управління соціального захисту населення організувало збір та забезпечило участь дітей із числа пільгової категорії в дитячому святковому заході. Протягом дня діти розважались на ігрових майданчиках «Ігроманії», грали у боулінг, каталися на роликах, стрибали на батутах.

Награвшись досхочу, діти пригощалися піцою та соком. Продовженням подорожі було відвідання маленькими тульчинськими гостями Подільського зоопарку, де діти побачили павлінів, лам, верблюдів, ведмедів та безліч інших тварин.

Стомлені, але щасливі, сповнені незабутніх вражень, діти повернулися додому.