Ювілей Заслуженого працівника культури

Дата: 06.06.2013 16:30

6 червня 2013 року в м. Тульчинській районній бібліотеці відбулось вшанування 80-річного ювілею завідувача Богданівською сільською бібліотекою-філією, Заслуженого працівника культури Поплавського С.М. під назвою «Джерело натхнення Семена Поплавського» за участю керівника апарату райдержадміністрації Олександра Леонтьєва, Тульчинського міського голови Валерія Весняного, начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Катерини Третьякової, директор ЦРБС Віри Вігуржинської, Богданівського сільського голови Василя Неборецького, директора ТОВ «Богданівське», депутата районної ради Олега Дяченка, настоятеля православного храму с. Богданівки отця Віктора, представників бібліотек-філій району, районних ЗМІ, колег, друзів, дітей ювіляра та ін. С.Поплавський був нагороджений Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, відділу культури і туризму райдержадміністрації, ЦРБС, отримав різні подарунки, музичні та поетичні вітання від присутніх, в т.ч. працівників Тульчинського РБК (ансамбль «Заграва»). Демонструвалися відеоматеріали про життєвий і творчий шлях ювіляра, прозвучали музичні вітання Семену Миколайовичу від його дітей Галини і Михайла тощо.