«Калинові мости» - в Тульчині!

Дата: 17.05.2018 15:23

17 травня 2018 року в м. Тульчині відбувся ІІІ обласний молодіжний етно-фестиваль «Калинові мости», присвячений Всесвітньому дню вишиванки. Головна сцена та виставкові майданчики були розгорнуті на території палацу Потоцьких. Учасників-митців і численних гостей фестивалю тепло привітали: начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський, депутат обласної ради Лариса Білозір, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, Тульчинський міський голова Валерій Весняний, директор Тульчинського училища культури Леонід Трачук.

Відбувся огляд робіт обласних майстрів образотворчого, декоративно-прикладного мистецтв, експозиції музею «Сакральна історія». Прозвучав театралізований концерт «Хай стелиться Вам доля рушниками». Велике враження на відвідувачів заходу справили різноманітні, яскраві вироби і майстер-класи майстрів народного мистецтва, творчість народних художніх колективів та окремих виконавців ряду районів області.