Керівник району на виїзному прийомі громадян

Дата: 02.10.2018 17:04

2 жовтня 2018 року в рамках затвердженого графіку виїзних прийомів громадян за місце проживання в 2018 році головою райдержадміністрації Віталієм Чубою проведено прийом громадян у с.Бортники та с.Печера.
Серед питань, які підіймались жителями громад, головним було питання автобусного сполучення, забезпечення прийому сімейним лікарем у визначені дні у с.Бортники та необхідність збільшення ціни підприємцями, які здійснюють заготівлю молока.
Головою райдержадміністрації розглянуто також ряд і інших питань, що підіймались жителями громад з наданням відповідних роз’яснень відповідно до вимог чинного законодавства.
В ході проведеної зустрічі В.Чубою відвідані школи та дитячий ясла-садок у с.Печера.
За результатами проведеного прийому надано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів щодо розгляду та вирішення піднятих питань.