Керівникам, головним бухгалтерам підприємств, установ та організацій, які надають статистичну та фінансову звітність до органів державної статистики на паперових носіях!

Дата: 15.10.2015 11:29

Головне управління статистики у Вінницькій області доводить до Вашого відома, що Держстатом України здійснюються заходи щодо реорганізації структури органів державної статистики та скорочення чисельності працівників на районному рівні. В умовах зменшення кількості працюючих з 1 грудня 2015р. майже на третину існує ймовірність ускладнення подання звітності на паперових носіях у галузеві підрозділи Головного управління статистики у Вінницькій області та в управління (відділи) статистики у районах.
Враховуючи вищевикладене, актуальність переходу до використання у своїй діяльності безпаперових технологій, переконливо просимо Вас, у разі наявності у підприємства, установи, організації ліцензійного програмного забезпечення
М.Е.Doc, Арт – Звіт Плюс, iFin, Соната та 1-С (бухгалтерія),
запровадити подання статистичної та фінансової звітності до органів державної статистики в електронному вигляді.
За консультаціями щодо подання звітності в електронному вигляді звертайтесь в управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області (т.(0432)52-57-60, м.т. (050)1061388) та в управління статистики у Тульчинському районі (т. (04335)2-25-63, (04335)2-25-62).
Заздалегідь дякуємо за порозуміння у виниклій ситуації та щиро розраховуємо на плідну співпрацю.