Керівники району привітали ветеранів підпільно-партизанського руху

Дата: 21.09.2018 11:52

21 вересня 2018 року в Тульчинському краєзнавчому музеї з нагоди відзначення Дня партизанської слави відбулася зустріч керівництва району з учасниками підпільно-партизанського руху в Україні в роки Другої світової війни 1939-1945 років. Голова райдержадміністрації Віталій Чуба і заступник голови районної ради Надія Григорьєва привітали наших ветеранів-партизанів Ангеліну Гордіївну Завертайло і Василя Івановича Химича зі святом, вручили їм Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної ради з грошовими винагородами, квіти. Учасниками зустрічі також були учні Тульчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1, які жваво спілкувалися з ветеранами, уважно слухали спогади про війну, задавали різноманітні питання.