Кого звільнено від сплати податку на прибуток та податку на нерухоме майно

Дата: 22.07.2015 15:51

Пільги для неприбуткових:
Верховна Рада України 17 липня 2015 року ухвалила Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для надання освітніх послуг дошкільними та загальноосвітніми навчальними закладами недержавної форми власності".
Документ звільняє дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади недержавної форми власності від сплати податку на прибуток, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а також дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форми власності і джерел фінансування, заклади культури, науки, освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів. Законопроект зареєстровано за №2276.