Колегія освітян району: підсумки роботи, нагородження переможців, нові завдання

Дата: 30.08.2018 16:09

30 серпня 2018 року в залі засідань адміністративного будинку райдержадміністрації відбулося засідання розширеної колегії відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської районної державної адміністрації. У ній взяли участь близько 150 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти, 20 селищних та сільських голів, представники ЗМІ.
На засідання колегії були запрошені: Чуба В.В. - голова Тульчинської райдержадміністрації, Спориш І.Д. – народний депутат України, Григорьєва Н.І. - заступник голови районної ради, Дорош О.К. - начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, Білозір Л.М. – голова правління Громадської організації «Життя та розвиток громади», депутат Вінницької обласної ради, Лещенко І.В. -виконавчий директор ТОВ «Вінницька птахофабрика» та Митрицан М.М. - начальник відділу освіти молоді та спорту Тульчинської міської ради.
Колегія заслухала доповідь Чепернатого С.В. – заступника начальника відділу освіти, молоді і спорту «Про підсумки розвитку освіти району у 2017-2018 навчальному році та завдання на 2018-2019 навчальний рік». Відбулося обговорення доповіді та більш детально розглянуто завдання Концепції «Нова українська школа».
По завершення колегії відбулося відзначення та нагородження переможців огляду-конкурсу на кращу підготовку закладів освіти до нового навчального року, меценатів освіти району.