Колискова пісня, колискова - то солодка материна мова

Дата: 30.05.2016 09:11

У рамках заходів, присвячених Дню матері в Україні, у районі було проведено конкурс «Колискова пісня». У якому взяли участь 15 представників дошкільних навчальних закладів Тульчинщини.
Із завданням конкурсу – відродження кращих народних традицій національного виховання дітей - справилися усі виконавці. Можна з упевненістю стверджувати, що свято колискової.
Згідно Положення конкурсу журі визначило переможців:
І місце здобули тріо «Надія» (Шиманська Людмила Петрівна Білик Світлана Олексіївна, Бегас Ліля Петрівна). У їх виконанні прозвучала авторська колискова «Колискова для сина»;
ІІ місце: - Полятичко Альона Павлівна з смт. Кирнасівка з колисковою «Ой люлі-люлі»;
ІІІ місце журі присудило вокальному тріо з села Крижинці, керівник Хмельницька Ірина Василівна. Вони виконали чарівну колискову «Розмова з місяцем».
Ведучі конкурсу побажали усім присутнім, аби колискові пісні їх завжди оберігали. Адже у них стільки ласкавості і шани, стільки тривожності людської і надії, й сивини гіркої…
У переможців районного конкурсу тріо «Надія» попереду обласний конкурс, який відбудеться 9 червня у місті Вінниці. Організатори конкурсу, методична служба району щиро бажають їм подальших успіхів та перемог.