Команда «Інтер-К»Чемпіон району з волейболу

Дата: 11.03.2016 10:28
Кількість переглядів: 288

Фото без опису

В суботу 5 березня завершились останні ігри 5-го Чемпіонату району з -волейболу.серед чоловічих команд
Так команда Ладижина здобула впевнену перемогу над командою Тиманівки з рахунком 2:0 і зайняла 4 місце.Команда «Інтер-К» перемогла команду «Підприємець», протягом чемпіонату ця команда не програла жодної зустрічі і заслужено стала Чемпіоном району.- , Третье місце досталось команді «Підприємець». Друге місце посіла команда «Інтер» з її капітаном Сергієм Антоновим ,яка в останніх турах здобула дві перемоги над командами Брацлава.-1 та Брацлав-2 Кращим «нападником» став гравець команди «Інтер-К»Бардук Констянтин,кращим «зв’язуючим» визнали гравця з команди «Підприємець» Мирончука Олександра
Переможцями району стали:
Бардук Констянтин , Пелешок Артем,Пелешок Олександр, Білоус Сергій,Лук’янчук Юрій,Коцюруба Олександр,Гончарук Володимир.
6
Завідующий сектором молоді та спорту Тульчинської райдержадміністрації Чепернатий Сергій вручив Чемпіонам та призерам Кубки , медалі та грамоти від федерації волейболу, та привітав їх з перемогами , і побажав їм дальніших успіхів у спорті.
Федерація волейболу Вінницької області запрошує всіх вболівальників на обласний турнір на приз Героя Радянського Союзу М.Д.Кучерявого, який відбудеться 19-20 березня 2016 року в спорткомплексі «Колос» та спортивному залі ВПУ№41