Командно-штабне тренування

Дата: 30.11.2018 12:35

30 листопада 2018 року Тульчинським РС ГУ ДСНС України у Вінницькій області спільно з сектором цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації, Тульчинським ВП НВП ГУ НП у Вінницькій області та Тульчинським ДРП філії «Томашпільський райавтодор» проведено командно-штабне тренування органів управління та сил Тульчинської районної ланки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту Вінницької області на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту Тульчинської районної ланки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту Вінницької області з організації управління при виникненні надзвичайних ситуацій і подій, характерних для осінньо-зимового періоду, з практичним відпрацюванням питань щодо роботи оперативних штабів, порядку дій сил і засобів комунальних служб, додатково залучених формувань у разі загрози та виникнення порушень у роботі систем життєзабезпечення, загрози та ускладнення руху транспорту на автошляхах і населених пунктах у наслідок снігопадів».

За результатами проведення тренування зроблений висновок що сили та засоби району готові до дій за призначенням характерних осінньо-зимовому періоду.