Комісія з питань захисту прав дітей

Дата: 28.04.2016 15:18

27 квітня 2016 року о 14.30 годині проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому було розглянуто 16 питань щодо соціального захисту прав дітей, а саме:

- Звіт про виконання опікуном своїх обов’язків по відношенню до підопічних -4 питання.

- Про надання дозволу на повернення дитини в біологічну сімю – 1 питання.

- Про доцільність влаштування дітей до Тульчинського обласного спеціалізованого будинку дитини- 2 питання.

- Про доцільність надання висновку до суду про позбавлення батьківських прав -1 питання.

- Про продовження терміну перебування малолітніх дітей в Тульчинському обласному спеціалізованому будинку дитини для дітей з ураженням ЦНС та порушенням психіки – 6 питань.

- Про надання дозволу неповнолітнім на зняття з особистого рахунку коштів -2 питання.