Комісія з питань захисту прав дитини провела засідання і прийняла ряд рішень

Дата: 05.09.2019 12:27

4 вересня 2019 року відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації. На розгляд дорадчого органу було винесено низку життєво важливих та відповідальних питань, що стосуються захисту прав та інтересів дітей району, зокрема: щодо вибуття особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування з прийомної сім’ї, щодо належного виконання батьками їх обов’язків відносно дитини, щодо припинення здійснення соціального супроводу сімей, які перебувають на обліку сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, Тульчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, щодо доцільності надання висновків до суду про доцільність позбавлення батьківських прав, про доцільність влаштування малолітніх дітей, що перебувають в складних життєвих обставинах, до обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.
За результатами підготовлених службою у справах дітей райдержадміністрації висновків, заслухавши окремі думки та пояснення учасників засідання, комісією були прийняті відповідні рішення та передані за компетенцією на виконання.