Конкурс юних майстрів народних ремесел

Дата: 20.04.2015 15:50

16.04.2015р. на базі позашкільних навчальних закладів було проведено районний конкурс юних майстрів народних ремесел : «Поділля. Творчість. Діти». Організували захід працівники станції юних натуралістів. У конкурсі взяли участь 16 учнів та вихованців загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району з Кирнасівської ЗШ І-ІІІст., Кирнасівської ЗШ І-ІІст, Кинашівської ЗШ І-ІІІст., Холодівської ЗШ І-ІІст., Мазурівської ЗШ І-ІІст., Суворовської ЗШ І-ІІІ ст..№1, Ганнопільської ЗШ І_ІІІ ст.., Тиманівської ЗШ І-ІІІ ст.., дитячого ортопедичного санаторію , Тульчинського районного Будинку дітей та юнацтва, Тульчинської районної станції юних натуралістів, Тульчинського районного центру науково- технічної творчості учнівської молоді.
Учасники конкурсу показали майстер-класи, де продемонстрували свої вміння, майстерність, талант у номінаціях:
1 .Народна вишивка;
2. Лозоплетіння;
3. Різьба по дереву;
4. Декоративний розпис;
5. Писанкарство;
6. Витинанки;
Члени журі районного конкурсу оцінили завершені роботи учасників та визначили переможців і призерів .