Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»

Дата: 28.07.2016 15:27

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з 10 червня 2016 року оголошено конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування», який проводиться у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».
Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій.
Конкурсний відбір проводитиметься за такими темами:
  1. Стимулювання економічної активності, створення робочих місць.
  2. Об’єднання територіальних громад.
  3. Центри надання адміністративних послуг.
Для участі у Конкурсі потрібно заповнити заявку у форматі Microsoft Word і надіслати її до 30 вересня 2016 року електронною поштою на адресу Best.Practice.Ukraine@coe.int.
З питання участі у конкурсі можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Мінрегіону за посиланням: http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/ та за телефонами: (044)303-99-16, (044)590-47-76.