Конкурс «Кращій фахівець із соціальної роботи 2013 року»

Дата: 01.10.2013 16:40

30.09.2013 року у Тульчинському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вперше було проведено конкурс «Кращій фахівець із соціальної роботи 2013 року». У конкурсі взяли участь усі фахівці районного центру, які пропрацювали на посаді понад один рік. При визначенні переможця враховувались професійна компетентність, відповідальність, ініціативність, самостійність в роботі, оперативність у прийнятті рішень, вміння акумулювати необхідну інформацію, працювати з нормативно-правовими документами, працездатність, комунікабельність, вміння встановлювати взаємовідносини з колегами та клієнтами, творчий підхід до справи, принциповість, послідовність в роботі, самокритичність, наполегливість у досягненні поставленої мети, здатність раціонально використовувати свій час. За результатами представленої фахівцями роботи переможцем стала фахівець із соціальної роботи, що обслуговує територіальні громади с.Левківці та с.Шура-Копіївська – Літун Оксана Анатоліївна, яка представлятиме Тульчинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на обласному конкурсі «Кращій фахівець із соціальної роботи 2013 року»