Конкурс «Підтримай Вікімандри українською»

Дата: 18.01.2018 09:34

Запрошуємо всіх бажаючих до участі у конкурсі «Підтримай Вікімандри українською». який заплановано на лютий 2018 року.

Вікімандри – один з проектів Вікімедіа, найвідомішим проектом якого є всесвітньо відома енциклопедія Вікіпедія. Метою проекту Вікімандри є створення вільних ілюстрованих путівників різними мовами світу. Завданням конкурсу «Підтримай Вікімандри українською» є наповнення вільного путівника додатковою інформацією про подорожі українською мовою та надання практичної інформації про Україну іншими мовами. На думку Громадської організації «Вікімедіа Україна» (м. Київ), проект Вікімандри має потенціал стати найповнішим вільним путівником, що міститиме найбільшу кількість цікавої та важливої інформації. ГО «Вікімедіа Україна» готова провести тренінги з редагування Вікімандрів.

Сторінку проекту можна переглянути за посиланням http://uk.wikivoyage.org/wiki/Вікімандри:Конкурс_”Підтримай_Вікімандри_українською»

Контактною особою щодо співпраці з боку ГО «Вікімедіа Україна» є Семенюк Віктор Вікторович, його електронна скринька: wmua-staff@wikimedia.org.ua , номер тел. +38(067)5043646