Конкурсний відбір інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році

Дата: 18.07.2017 10:54

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» від 20.12.2016 року № 01789-VIII, Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі – ДФРР), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» оголошується конкурсний відбір інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів ДФРР у Вінницькій області.
Термін подачі документів: 17. 07.2017- 16.08.2017 р.
Подавачі проектів:
місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.
Вимоги до проектів:
1) відповідають пріоритетам, визначеним у Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року, затвердженій рішенням 38 сесії обласної Ради 6 скликання від 24.06.2015 року № 893;
2) впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад;
3) підтримують добровільно об’єднані територіальні громади;
4) для інвестиційних проектів, які передбачають будівництво (реконструкцію) - наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектно-кошторисної документації;
5) календарний план реалізації становить від одного до трьох років;
6) співфінансування з місцевих бюджетів не менше 10 відсотків;
7) спроможність суб’єктів забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів.
Інвестиційні проекти, які передбачають реалізацію заходів з енергозбереження будинків і споруд, повинні розроблятися у відповідності до державних будівельних норм та стандартів і забезпечувати комплексний підхід та максимальну енергоефективність від їх реалізації.
У назві проекту не допускається абревіатура. Наприклад, не ЗОШ, а загальноосвітня школа або середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня, ДНЗ – дошкільний навчальний заклад, НВК – навчально-виховний комплекс, ОЛІЛ – окружна лікарня інтенсивного лікування, ЦРЛ – центральна районна лікарня та інше).
Пріоритетні напрямки:
  • розвиток спортивної інфраструктури;
  • розвиток енергоефективності комунальних навчальних та медичних закладів;
  • створення новітнього освітнього простору;
  • розбудова мережі сервісних центрів надання адміністративних послуг, у тому числі, об’єднаних територіальних громад;
  • створення Центрів безпеки.
Перелік документів для участі у конкурсному відборі:
  1. Технічне завдання на інвестиційний проект (додаток 1).
  2. Інвестиційний проект (додаток 2).
  3. Обгрунтування доцільності реалізації проекту (не менше 1 сторінки):
- виконання робіт та джерела фінансування у попередні періоди (для перехідних об’єктів), які види робіт необхідно провести у відповідному періоді;
- короткий опис проекту (1-2 речення);
- соціальний / економічний ефект проекту;
- кількість населення, на яку поширюються послуги проекту, що реалізується.
  1. Для проектів будівництва та реконструкції:
  • зведений кошторисний розрахунок (копія);
  • експертний звіт з обов’язковим додатком (копія);
  • нормативний акт (наказ, розпорядження, рішення сесії) про затвердження проектної документації;
  • довідка щодо форми власності (по об’єктах незавершеного будівництва - довідка про передачу об’єкта у комунальну власність);
  • довідка про категорію складності об’єкта ( надана проектною організацією у довільній формі);
  1. Довідка про використання коштів по проекту та очікуваний залишок на 01 січня 2018 року.
  2. Рішення про співфінансування (або гарантійний лист).
  3. Рішення про добровільне об’єднання громад по ОТГ, а які передбачають співпрацю територіальних громад – копію угоди про співробітництво.
  4. Енергетичний паспорт будівлі ( ДБН В.2.6-31.2016 ) для проектів, які передбачать перепрофілювання будівлі або заходи з енергозбереження.
У додатку до експертного звіту має бути зазначено про стан виконання рекомендацій щодо підвищення енергоефективності будівлі.
  1. Узагальнена інформація про інвестиційні проекти району (міста) за формою (додаток 3).
Документи подаються у паперовому вигляді з супровідним листом за підписом керівника заявника в 2-х примірниках.
Документи подані не в повному обсязі не приймаються!
Обов’язковою вимогою є розміщення документів на онлайн-платформі Мінрегіону dfrr.minregion.gov.ua та надання Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації ID технічного завдання та ID проекту.
Документи приймаються за адресою:
м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 («Книжка»),
Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації (8 поверх), каб. 822 та каб. 828.
Графік прийому документів додається (додаток 4).
Електронна адреса: ueco@vininvest.gov.ua або ums@vin.gov.ua
Телефон для довідок: 66-13-79.