Координація правової освіти населення продовжується

Дата: 24.03.2015 09:20

19 березня відбулося засідання Тульчинської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.
Слід зазначити, що районна МКМР з правової освіти населення є постійно діючим консультативно-дорадчим органом основними завданнями якої є:
- створення належних умов для набуття громадянами знань про свої права, свободи та обов’язки;
- підвищення рівня правової підготовки населення, насамперед учнівської та студентської молоді, громадян, які перебувають на державній службі, обрані депутатами місцевих рад;
- широке інформування населення про правову політику держави та законодавство;
- забезпечення вільного доступу громадян до джерел правової інформації;
- вдосконалення системи правової освіти населення.
З цією метою відповідно до плану роботи на засіданні були розглянуті такі питання.
1. Про підсумки діяльності районної МКМР з правової освіти за 2014 рік.
При цьому проаналізовано роботу та намічено заходи по реалізації плану роботи на 2015рік.
2. Про діяльність вищих навчальних закладів району Тульчинського училища культури, Тульчинського технікуму ветеринарної медицини, ВПУ – № 41 м. Тульчина з питань правової освіти студентської молоді.
Заслухавши представників навчальних закладів щодо правової освіти студентської молоді рекомендовано посилити співпрацю з працівниками служб по роботі з молоддю, роз’яснення адміністративного та іншого законодавства, порядку захисту прав та відповідальності неповнолітніх.
3. Про стан правової освіти на території Кирнасівської селищної та Зарічненської сільської рад.
За результатами представленої інформації голів рад Процишена В.П. та Приймака Г.В. рекомендовано головам посилити праворозяснювальну роботу серед членів територіальних громад.
4. Про діяльність управління соціального захисту Тульчинської райдержадміністрації з реалізації районної програми правової освіти населення.
Враховуючи активність управління з питань правової освіти населення рекомендовано начальнику управління Богачу М.В. використовувати різноманітні методи доведення законодавства з питань соціального захисту до широких верств населення.
5. Про організацію проведення в квітні 2015 року місячника правових знань.
Традиційно в квітні місяці в районі проводиться місячник правових знань. Враховуючи значні зміни в законодавстві передбачено в рамках місячника проведення відповідних заходів основне завдання яких полягає в доведенні до широких верств населення змін до законодавства та нових нормативних актів.
По даним питанням прийняті відповідні рекомендації.