Кращі волонтери Тульчинського району

Дата: 20.05.2014 11:37

20.05.2014 року під час проведення виховної години зі студентами Тульчинського технікуму ветеринарної медицини БНАУ, присвяченої життю та творчості Т.Г.Шевченка, Тульчинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відзначено кращих волонтерів, які взяли активну участь у всеукраїнській акції «Серце до серця 2014». Почесними грамотами нагороджено студенток ІІ-А курсу Кривонос Сніжану та Абрамову Юлію.
Як зазначила директор районного центру Остропольська О.О., останнім часом спостерігається позитивна тенденція зацікавленості молоді у волонтерстві. Так, минулого року студента Тульчинського технікуму ветеринарної медицини БНАУ Ярошевича В’ячеслава відзначено обласною премією «Волонтер року».
Хочеться побажати молоді району бути активними, небайдужими громадянами, адже за ними – наше майбутнє.