Кращий спортивний клуб Федерації змішаних єдиноборств ММА України 2016

Дата: 20.12.2016 09:36

10 грудня в місті Харків відбулася масштабна подія - з'їзд керівників і представників Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України. На форумі були присутні керівники 20 обласних підрозділів, головні тренера і судді регіонів, представники спортивних клубів.
В рамках заходу учасники ділилися результатами і планами на майбутнє, обговорювали деталі, над якими усім доведеться ще працювати, був сформований календарний план на наступний рік. І найприємніше, від Федерації були нагороджені професіонали своєї справи:
За результатами роботи та здобутками спортивного клубу “ГЕПАРД“ протягом 2016року наш клуб було нагороджено у номінації
Кращий спортивний клуб Федерації змішаних єдиноборств ММА України 2016.

Керівництво клубу вітає своїх вихованців, батьків ,та всіх небайдужих хто завжди підтримує клуб .адже це перемога всього нашого дружнього колективу!