Кубок району у “Поділля”

Дата: 07.08.2013 10:06

Завершився розіграш ІІІ-го відродженого кубка Тульчинського району з футболу сезону 2013 року. У фінальному двобої на центральному стадіоні “Колос” у присутності чималої вболівальницької когорти (понад 300 глядачів) зійшлися минулорічний володар цього трофею ФК “Поділля-декабристи” смт.Кирнасівки та дебютант змагань – ФК “Зернопродукт” с.Клебані, для якого шлях до фіналу складався непросто. Команда почала зі стадії 1/4 фіналу, де здолала опонентів з Ганнополя (3:0), а у півфіналі лише у серії післяматчевих одинадцятиметрових штрафних ударів святкували перемогу над командою “Нива” с. Холодівки – 2:2 (5 :4). Не менш драматичний сценарій написала й друга півфінальна пара. У смт. Шпикові на своєму полі місцевий “Колос” дав справжній бій більш досвідченим кирнасівчанам. За словами досвідчених вболівальників, гра була гідна фіналу, але так розпорядився жереб (за форматом змагань кожна кубкова стадія складалась з 1-ї гри на полі команди, рейтинг якої є нижчим від опонента). Отож основний час – бойова нічия 3:3! Серія післяматчевих 11-метрових, 3:5 – і кирнасівчани за крок до омріяної вершини.
Фінальний двобій не розчарував, адже гравці “Зернопродукту” дали справжній бій, а коли б на останніх доданих хвилинах гри м’яч від стійки воріт Миколи Тихонюка дивом не потрапив у ворота, то справа знову б перейшла до рук футбольної лотереї. Але 2:1 у підсумку та другий поспіль кубок району від’їжджає до Кирнасівки, з чим їх і вітаємо! Так тримати! Ось імена володарів ІІІ-го кубка Тульчинського району сезону 2013 року: Микола Тихонюк, Вадим Смоляк, Володимир Погребний, Олександр Мишковський, Сергій Залізняк, Віталій Гнатенко, Олег Яковенко, Юрій Онищук, Анатолій Бондар, Андрій Скрипник, Руслан Попович, Денис Дрей, Сергій Бєлявський, Богдан Рак, Сергій Лилик, Ігор Лісоволик, Олександр Небелиця та керівник команди Віктор Брус. Всі учасники фіналу були нагороджені медалями та дипломами, в індивідуальних номінаціях кращим гравцем визнано Вадима Смоляка, а голкіпером – Миколу Тихонюка, титул кращого бомбардира виборов Денис Шуляк з ФК “Колос” смт. Шпикова. Варто зазначити, що всі поєдинки традиційно обслуговували обласні бригади арбітрів вищої категорії, що, безумовно, сприяло високому рівню організації та проведення змагання.