Легальна зайнятість – запорука гідного рівня життя та належного соціального захисту

Дата: 05.07.2018 14:18

Однією з основних тем сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах», реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати .
Виплата заробітної плати у «конвертах» послаблює соціальний захист працівників , зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів, тому легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості на сьогодні є одним з найпріоритетніших напрямків роботи державних службовців.
Так, 05.07.2018 року, працівниками Тульчинського управління пенсійного фонду України Вінницької області було проведено інформаційно – роз‘яснювальну роботу щодо переваг виплати легальної заробітної плати, пояснивши залежність розміру пенсій від наявності страхового стажу, який в свою чергу залежить від сплати страхових внесків, можливість добровільної участі в системі загальнообов’язкового пенсійного страхування та ознайомили з перевагами дистанційного отримання послуг завдяки електронному ресурсу Пенсійного фонду України веб - порталу.