Легальна зарплата - соціальні гарантії

Дата: 17.05.2016 08:29

Фахівці Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ працюють у напрямку зменшення такого негативного поняття, як «тіньова економіка». Проте, на жаль, є випадки недотримання податкового законодавства, як із сторони роботодавця, так і із сторони працівників.

Прикро, але у нелегальних відносинах програють обидві сторони: роботодавець, не сплачуючи податків – порушує податкове законодавство і наражає себе на застосування штрафних санкцій, а працівник позбавляє себе соціальних гарантій.

Шановні громадяни, звертаємося до Вас щодо працевлаштування на легальній основі!

Завжди варто пам’ятати, що необхідно укласти письмовий трудовий договір. Саме цей документ гарантує трудовий стаж та соціальні гарантії працівнику, захищає кожну із сторін договору, поєднує права з обов’язками.

Якщо ж Вам стали відомі випадки неофіційного оформлення трудових відносин – Ви маєте змогу допомогти, в першу чергу собі – звернувшись до контролюючих органів.

Пам’ятайте, що вигідний заробіток за один день – втрата можливості бути захищеним у майбутньому!