Ліквідація заборгованості, легалізація зайнятості на контролі

Дата: 03.11.2016 09:50

2 листопада 2016 року в конференц – залі адміністративного будинку районної ради та райдержадміністрації (м. Тульчин) під головуванням голови райдержадміністрації Миколи Підболячного відбулося спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочих груп з питань забезпечення детінізації економіки району та з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на якому були розглянуті питання порядку денного про перспективи ліквідації заборгованості по заробітній платі на ПАТ «Тульчинський хлібокомбінат, про виконання графіка погашення заборгованості по заробітній платі в КП «Тульчиннське МБТІ», про результати проведення рейдів-обстежень, щодо вивчення стану зайнятості населення району та попередження фактів нелегального використання робочої сили. На засіданні заслухано керівників окремих суб’єктів господарської діяльності. За результатами роботи комісії та робочих груп прийняте відповідне рішення.