Липневі зміни: що і для кого змінюється?

Дата: 05.07.2016 15:26

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ 13 липня (середа) 2016 року проводить інформаційно-консультативний семінар на тему:«Складання податкової та фінансової звітності за 1-е півріччя 2016р. та їхній взаємозв’язок»

Під час семінару будуть розглянуті слідуючі питання:

• Податок на додану вартість (зміни до декларації з ПДВ та додатків до неї; особливості заповнення податкової накладної;розрахунки коригувань;база оподаткування при постачанні готової продукції (робіт, послуг);операції з необоротними активами.)
  • Податок на прибуток – 2016 (Облікова політика. Первинні документи; Дозволені (раніше заборонені витрати), ремонти і поліпшення ОЗ; Декларація за 1-е півріччя 2016р. (алгоритм для співставлення даних декларації та фінзвітності з метою попередження ризиків заниження об’єкта оподаткування).
  • Зарплатні податки – останні зміни: (Новий звіт по ЄСВ;Нарахування допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах; Індексація зарплати в червні-липні 2016 р).
  • Спрощена система оподаткування фізичних і юридичних осіб.
  • Інші зміни чинного законодавства на день проведення семінару.

Семінар проводиметься за участю лектора Вінницької обласної організації «Знання», бухгалтера-практика Кирилюк Раїси Миколаївни - вартість 150 грн.

Початок семінару о 10 годині в приміщенні актового залу податкової служби району.