Мазурівські діти – у нову їдальню

Дата: 26.09.2019 09:43

25 вересня 2019 року робоча група відвідала Мазурівський ЗЗСО та ЗДО. Мета - моніторинг прикінцевого виконання робіт після капітального ремонту, який було проведено за сприяння голови Тульчинської райдержадміністрації Чуби В.В., сільського голови с. Кинашева Баленко О.В., начальника відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації Чепернатого С.В., депутата районної ради Тимчика О.І. реалізовано проект щодо здійснення капітального ремонту їдальні та харчоблоку Мазурівського ЗЗСО І-ІІ ст. Кошторисна вартість даного проекту становить 396.788 гривень. Віднині вихованці дитячого садка та школярі харчуються у сучасній, світлій, затишній їдальні.
Також керівництво району ознайомилось із роботою Тульчинського інклюзивно-ресурсного центру та ступенем реалізації Концепції «Нова українська школа». Головою РДА було зроблено ряд слушних зауважень та намічено конкретний план подальшої перспективи розвитку закладів.