Медико-волонтерське навчання в Тульчині

Дата: 14.10.2014 16:42

14 жовтня 2014 року в м. Тульчині на базі вищого професійного училища № 41 та центральної районної лікарні проведено медико-волонтерське навчання на засадах державно-громадського партнерства з відпрацюванням дій у випадках масового ураження людей під час терористичних актів.
Зокрема, в заходах взяли участь представники служб швидкої та екстренної медичної допомоги, районного підрозділу МНС, РВ УМВС, Товариства сприяння обороні України та ін. Відпрацьовувалися практичні дії по проведенню аварійно-рятувальних робіт, евакуації людей, які постраждали внаслідок терористичного акту, надання їм необхідної медико-психологічної допомоги із залученням волонтерів на всіх етапах навчання.
Заходи відбувалися під контролем голови райдержадміністрації Галини Роспутної, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, головного лікаря ЦРЛ Віталія Лисиці.