Методичний день

Дата: 06.02.2019 09:54

5 лютого в Тульчинському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено методичний день щодо детального вивчення Державного стандарту соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, затвердженого Наказом Міністерства соціальної політики України від 31.03.2016р. № 318 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 квітня 2016р. за № 621/28751. Згідно рекомендацій Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді участь прийняли працівники Центру, які надають послугу соціального супроводу, працівники Тульчинської ОТГ (Боровська О. В.) та Шпиківської ОТГ (Кушнір І. В.), відповідальні за надання соціальних послуг у відповідних громадах. Послуга соціального супроводу сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах передбачає комплекс заходів, в які входить: оцінка потреб, визначення шляхів вирішення основних проблем, регулярні зустрічі чи відвідування отримувача послуги з метою моніторингу виконання поставлених завдань, сприяння у отриманні інших послуг, допомогу в усвідомленні значення дій та розвиток вміння керувати ними, навчання та розвиток навичок, спрямованих на подолання чи мінімізацію складних життєвих обставин. Також під час роботи вернуто увагу працівників на проведення оцінки якості надання соціальної послуги соціального супроводу.