Ми дякуємо нашим спортсменам за яскраві перемоги і високі результати!

Дата: 14.09.2019 11:48

В рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту в районі у конференц-залі адміністрації відбувся урочистий прийом кращих команд району за участю голови тульчинської райдержадміністрації Віталія Чуби та начальника відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Сергія Чепернатого. В ході живої дискусії гравці та тренери ФК «Фенікс» - Ганнопіль, ФК «Плеяда»- Тульчинської школи інтернат-ліцею, ВК «Колос» - Тульчин та ФК «Патріот» - Тульчин поділилися останніми здобутками, переможними емоціями та амбітними планами на майбутнє.
У свою чергу, голова адміністрації Віталія Чуб сердечно подякував усім за вагомий особистий внесок у переможні традиції спортивної Тульчинщини, популяризацію здорового способу життя та привітав із Днем фізично культури та спорту України.
Усі команди отримали комплекти ігрової форми, спортивні костюм, якісний інвентар від очільника району.