Микола Амосов – людина-легенда

Дата: 10.10.2013 09:30

В рамках тижня, присвяченого практичній реалізації завдань Президента України щодо модернізації системи екстрено-медичної допомоги, у читальному залі Тульчинської ЦРБ організовано перегляд літератури - портрет «Микола Амосов – людина-легенда», присвячений 100-річчю від дня народження відомого українського вченого, хірурга, автора новаторських методик в кардіології, письменника, автора системного підходу до здоров`я людини. У списку оголошених ЮНЕСКО знаменних дат 2013 рік значиться як «рік Амосова».
Відвідувачі прослухали бібліографічний огляд літератури «Микола Амосов – лікар з великим серцем», подивились уривки документальної кінострічки «Микола Амосов». Читачі різних вікових категорій, віддавши шану пам`яті відомого українського медика, ще раз усвідомили наскільки важливий здоровий спосіб життя для гармонійного існування людини в нашому суспільстві.