Мінрегіон запрошує до участі у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році

Дата: 05.06.2018 11:43

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголосило конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році, відповідно до Наказу від 22.05.2018 №121.
Тематика конкурсу:
  1. Практики розвитку, засновані на власних стратегіях, проектах та ресурсах;
  2. Формування безпечного життєвого середовища;
  3. Інклюзивність регіонального та місцевого розвитку.
Конкурс має на меті відібрати, відзначити та поширити кращі практики соціально-економічного розвитку територій. Учасники та переможці Конкурсу отримають суспільне визнання впроваджених інновацій, а також можливість обмінятися з колегами досвідом їх реалізації, оцінити ефективність своєї діяльності, поширити та вдосконалити власні напрацювання. Це, у свою чергу, сприятиме підвищенню стандартів діяльності органів місцевого самоврядування та покращенню якості послуг, що надаються мешканцям громад.
Конкурс проводиться за методологією Ради Європи, яка успішно реалізовується в Україні з 2012 року. Також партнерами проведення заходу є Українська асоціація районних та обласних рад, Асоціацією міст України, Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад, Асоціацією об’єднаних територіальних громад.
До участі у Конкурсі запрошуються органи місцевого самоврядування всіх рівнів.
Детальніше про конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році можна дізнатись на офіційному веб-сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України:
Контактні телефони: (044) 303-99-16, (044) 590-47-76.