Міжнародна будівельна виставка в Катарі «Project Qatar-2017»

Дата: 18.04.2017 10:08

За інформацією Міністерства закордонних справ України з 8 по 11 травня 2017 року у м.Доха Держава Катар, відбудеться 14-а міжнародна будівельна виставка «Project Qatar» у якій планують взяти участь низка регіональних і міжнародних будівельних компаній.
Даний захід вважається найбільшим у Катарі у галузі будівництва та є унікальною платформою для ознайомлення з наявними будівельними проектами, реалізація яких потребує залучення іноземного досвіду і технологій, зокрема, у сфері виготовлення та постачань будівельних матеріалів, сантехнічного і промислового обладнання, продукції машинобудівельної індустрії тощо.
В рамках «Project Qatar» традиційно проходить також Міжнародна виставка «Qatar StoneTech – 2017», на якій будуть представлені виробники та постачальники будівельного каменю, граніту, мармуру, кераміки, а також Міжнародна виставка продукції важкого машинобудування «Heavy Max – 2017», в якій беруть участь провідні світові виробники важкого устаткування, транспортних засобів, машин і кранів для потреб великих будівельних проектів.
Контактні дані організатора виставки: компанії “IFP Group”: P.O.Box: 55576 Beirut, Lebanon, Phone:+961(5) 959111 Ext.114, Fax:+961(5) 959888, email: Vanessa.AbouJaoudeh@ifpexpo.com website: www.ifpgroup.net e-mail: uens@mfa.gov.ua